روانشناسی ثروت چیست ؟ علم روانشناسی ثروت

روانشناسی ثروت

روانشناسی ثروت چیست ؟

روانشناسی ثروت روانشناسان ثروت به بسیاری از خانواده های ثروتمند مدرن کمک می کنند ، بیشتر آنها ثروت خود را در یک نسل ایجاد کردند. ممکن است آنها از همه جنبه های ثروتمند بودن راحت نباشند و گناه زیادی در این رابطه داشته باشند.

روانشناس ثروت کیست ؟

روانشناس ثروت یک متخصص  است که در زمینه های مربوط به افراد ثروتمند تخصص دارد. روانشناسان ثروت را روانشناسان پول یا مشاوران ثروت نیز می نامند. روانشناسان ثروت به مشتریان فوق العاده ثروتمند خود کمک می کنند تا با مسائلی مانند احساس گناه نسبت به ثروتمند بودن مقابله کنند ، یا در زمینه ارث مشاوره دهند و در مورد نحوه تربیت فرزندانی که پولشان خراب نشده است به والدین مشاوره می دهند.

روانشناسی ثروت

حتی برای آن دسته از افرادی که خود را از نظر اقتصادی آماده می بینند ، بیشتر افراد متوجه می شوند که ممکن است از نظر روانی و عاطفی آمادگی مقابله با ثروت را نداشته باشند. شواهد فراوان به این مفهوم اشاره دارند که هرچه افراد بیشتر به این روش آماده شوند ، در طول مراحل باقی مانده از زندگی خود نیز خوشبخت ترند. جوان ترها وقتی شروع به کار می کنند تا به طور کامل آماده شوند ، زندگی آنها مثمر ثمر است.

روانشناسی ثروت

کتاب ۱۷ باور ثروت ساز

روانشناسی ثروت در برنامه ریزی جامع

برنامه ریزی مالی که بر جنبه کمی زندگی تأکید می کند ، جای خود را به عملی داده است که قصد دارد دامنه و وضوح چشم انداز فرد را نسبت به آینده گسترش دهد و ارزشهایی را که باعث تعهد به زندگی کامل و کامل می شوند ، قرار دهد. انتظارات از زندگی طولانی تر ، عدم اطمینان نسبت به اقتصاد ضعیف ، ترس از خطر بازار ، سرخوردگی از دولت و نگرانی از هرج و مرج جهانی از عوامل ایجاد نگرش جدید در مورد پول و شادی هستند.

روانشناسی ثروت

برخی از شرکتهای خصوصی مدیریت خدمات مالی و دارایی روانشناسی ثروت را در اختیار دارند تا مشاوران مالی خود را آموزش دهند یا به مشتریان مشاوره فردی دهند. روانشناسی ثروت به طور فزاینده ای به عنوان بخشی از تیم مشاوره مشتری درگیر در یک فرایند برنامه ریزی مالی جامع هستند. تمرکز آنها کمک به مشتریان برای درک بهتر ارزشها ، نگرشها و اعتقاداتشان در مورد پول برای کنار آمدن بهتر با رفتارهای خود محدود کننده یا خودتخریبی در مرکز ارتباطشان با پول یا خانواده ثروتمند است.

 

آماده سازی نسل های آینده برای ثروت

روانشناسی ثروت در برنامه ریزی میراث برجسته تر شده است ، اعضای خانواده و نسلهای آینده را برای انتقال احساسی ثروت آماده می کند. در حالی که دستورالعمل های حداکثر بهره برداری از دارایی ها در جامعه سنتی مدیریت ثروت کاملاً ثابت است ، اصول راهنمایی برای آماده سازی اعضای خانواده و نسل های آینده برای انتقال احساسی ارزش ها و اعتقادات اغلب به حداقل می رسد یا نادیده گرفته می شود. نقش روانشناس ثروت این است که به خانواده ها کمک کند تا شکاف ارتباطی و اعتماد را برای ایجاد همبستگی بینش و هدف در بین اعضای خانواده و نسل های متفاوت از بین ببرند.

با ۱۰۰۰۰۰ دلار پول نقد مجازی با Risk Free رقابت کنید

مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران تاجر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به سمت بالا معامله کنید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، در یک محیط مجازی معاملات را ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا هنگامی که آماده ورود به بازار واقعی هستید ، تمرین مورد نیاز را انجام دهید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنید

پیشنهاد به خواندن مطالب زیر در  موضوع ثروت می کنیم

ثروت چیست؟

چگونه ثروتمند شویم؟

من می تونم شما را ثروتمند کنم

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

کتاب ۱۷ باور ثروت ساز

اندازه گیری میزان ثروت

باور نادرست در مورد ثروت

تولید ثروت

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
02136124922

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/modirnab/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/modirnab/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277