چگونه ثروتمندترین فرد جهان شویم ۶ ثروتمند برتر جهان

چگونه ثروتمندترین فرد جهان شویم

الگوبرداری از افراد ثروتمند

چگونه ثروتمندترین فرد جهان شویم ؟شناسایی افرادی که میلیاردر هستند از افرادی که ثروت قابل توجهی دارند ، ممکن است دشوار باشد ، زیرا بسیاری از آنها در مورد بحث در مورد جزئیات ثروت خود با صبر عمل می کنند. همچنین ، برای بسیاری ، رشد ثروت شخصی یک هدف نیست ، بلکه محصول جانبی فعالیت های تجاری آنها است. دونالد ترامپ ، مغول املاک و مستغلات که در فهرست فوربس ۲۰۱۵ در رتبه ۴۰۵ قرار دارد ، در کتاب خود “ترامپ: هنر معامله” توضیح می دهد

که پول هرگز انگیزه بزرگی برای او نبود ، مگر اینکه راهی برای حفظ امتیاز باشد. وی اظهار داشت: “هیجان واقعی بازی است.”

طبق اداره سرشماری ایالات متحده

طبق اداره سرشماری ایالات متحده ، در سال ۱۹۱۶ ، راکفلر تنها میلیاردر از حدود ۱۰۲ میلیون نفر در ایالات متحده بود. امروزه ۳۲۰ میلیون نفر در آمریکا زندگی می کنند که از هر ۶۰۰۰۰۰ نفر ساکن میلیاردر است. با فرض اینکه تعداد میلیاردرهای آمریکایی سالانه با نرخ تاریخی ۴۹/۶ درصد افزایش یابد ، تا سال ۲۰۵۰ بیش از ۴۸۰۰ میلیاردر آمریکایی وجود خواهد داشت یا از هر ۹۱۰۰۰ نفر از ۴۳۹ میلیون نفر جمعیت پیش بینی شده یک میلیاردر. رویاهای میلیاردر شدن ممکن است آنچنان که تصور می شد دور از ذهن نباشد.

چگونه ثروتمندترین فرد جهان شویم

۱٫هفتمین شخص ثروتمندجهان

پیش از این ، بیزینس اینسایدر گزارش داده بود ، مارک زاکربرگ ۳۵ ساله ، شبکه اجتماعی را در اتاق خوابگاه خود در هاروارد تاسیس کرد. سهم ۱۵ درصدی زاکربرگ در این شرکت او را به هفتمین شخص ثروتمند کره زمین از نظر فوربس تبدیل می کند ، اما میلیاردر گفته است که او و همسرش دکتر پریسیلا چان قصد دارد بیشتر ثروت خود را بدهد.

چگونه ثروتمند شویم۲٫ جف بزوس نه تنها بیش از هر شخص دیگری در طول تاریخ ارزش دارد ، بلکه او تقریباً سریعترین رکورد میلیاردر شدن را شکست. فقط پنج سال طول کشید.

جف بزوس ۵۶ ساله در سال ۱۹۹۴ شغل خود را در صندوق پرچین نیویورک برای فروش کتاب در اینترنت ترک کرد. این شرکت به نام آمازون به بزرگترین خرده فروش جهان تبدیل شد و مدیرعامل خود را به ثروتمندترین فرد جهان در این زمینه تبدیل کرد.

چگونه ثروتمندترین فرد در جهان شویم

۳٫ بنیانگذاران گوگل سرگئی برین و لری پیج شش سال طول کشید تا میلیاردر شوند.

لری پیج و سرگئی برین در سال ۱۹۹۸ هنگام تأسیس دکترای خود در استنفورد ، از نظر فوربس ، گوگل را تأسیس کردند. این زوج چندین دهه را در بالای Alphabet Google قرار داشتند – با پیج به عنوان مدیر عامل و برین به عنوان رئیس جمهور – قبل از استعفا در دسامبر ۲۰۱۹٫

 

ثروت بنیانگذار گوگل۴- لری الیسون ۹ سال پس از تأسیس اوراکل ، میلیاردر شد.

لری الیسون ، اکنون ۷۵ ساله ، شرکت نرم افزار Oracle را برای تولید و فروش پایگاه داده های مدیریت ارتباط با مشتری ، برای Forbes تأسیس کرد. Business Insider قبلا گزارش داده بود ، الیسون که یک بار دو بار تحصیل در دانشگاه را ترک کرده است ، اکنون به عنوان یک تایتان بین المللی پلیبوی و فناوری شناخته می شود.

لری الیسون بناینگذار اوراکل۵٫ پس از تاسیس غول نرم افزاری گیتس ، استیو بالمر و بیل گیتس از مایکروسافت ۱۲ سال طول کشید تا میلیاردر شوند.

قبلاً بیزنس اینسایدر گزارش داده بود ، بیل گیتس ۶۴ ساله در سال ۱۹۷۵ غول نرم افزار مایکروسافت را با دوست دبیرستانی خود پاول آلن تاسیس کرد. به گزارش CNBC ، این شرکت گیتس را در سال ۱۹۸۶ ، یک سال پس از عمومی شدن ، میلیاردر کرد.

ترک تحصیل از مدرسه

فوربس گزارش داد ، بالمر پس از ترک تحصیل در مدرسه تجارت استنفورد ، به یکی از اولین کارمندان مایکروسافت تبدیل شد. سهام بالمر در مایکروسافت نیز وی را به یک میلیاردر تبدیل کرد. او ۱۴ سال را به عنوان مدیرعامل مایکروسافت پس از کناره گیری گیتس از سمت بالا گذراند و اکنون مالک لس آنجلس کلیپرز است ، از هر Forbes.

ثروت بیل گیتس۶- میلیاردر مد ، برنارد آرنو ۱۳ سال طول کشید تا میلیاردر شود.

پیش از این Business Insider گزارش داده بود ، تاجر فرانسوی ، برنارد آرنو ، ۷۱ ساله ، ثروتمندترین فرد در صنعت مد است. با این حال ، همه گیری به طور موقت ثروت مدیرعامل مجتمع لوکس را معکوس کرد ، هم قیمت سهام LVMH و هم ارزش خالص آرنو را با سقوط آزاد روبرو کرد.

ثروتمند ترین فرد جهان برنارد آرنو

۷٫ فلسفه محافظه کارانه وارن بافت ممکن است برای او سرمایه زیادی داشته باشد ، اما روند کندی داشت. ۲۳ سال طول کشید تا بافت میلیاردر شود.

سرمایه گذار وارن بافت ثروت خود را با مدیریت مجتمع Berkshire Hathaway ، برای Forbes به دست آورد. این شرکت صاحب غذای اصلی Dairy Queen و بیمه Geico است.

 

چگونه ثروتمند ترین فرد جهان شویم۸٫ کارلوس اسلیم ممکن است ثروتمندترین مرد مکزیک باشد ، اما میلیاردر شدنش ۳۰ سال طول کشید.

اسلیم ، ۸۰ ساله و چند نفر از اعضای خانواده اش ، بزرگترین شرکت ارتباط از راه دور آمریکای لاتین را از نظر فوربس کنترل می کنند. وی علاوه بر داشتن سهام در نیویورک تایمز ، از طرف فوربس ، در ساخت و ساز ، کالاهای مصرفی و شرکتهای املاک و مستغلات در مکزیک نیز سرمایه گذاری کرده است.

پیشنهاد به خواندن مطالب زیر در  موضوع ثروت می کنیم

ثروت چیست؟

روانشناسی ثروت چیست

من می تونم شما را ثروتمند کنم

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

کتاب ۱۷ باور ثروت ساز

اندازه گیری میزان ثروت

باور نادرست در مورد ثروت

تولید ثروت

wikipedia

 

 

 

 

 

 

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
02136124922