کتاب آموزش کسب درآمد از تلگرام

دانلود کتاب آموزش کسب درآمد از تلگرام

بررسی کتاب آموزش کسب درآمد از تلگرام :

در کشور های توسعه یافته از اینترنت درآمد به دست میارن که در سال سرمایه ای چندین برابر درآمد سالانه نفت ایران رو رفم میزنن

با اینکه ما به تازگی درآمد های اینترنتی رو شروع کردیم و هنوز خیلی فاصله داریم تا به پتانسیل اصلی این درآمد برسیم

خب به پتانسیل های موجود در شبکه اجتماعی تلگرام میپردازیم

درآمد ۸۰ میلیونی-ماهیانه کانال‌های تلگرامی

مدیر تلگرامی که ماهیانه ۳۰ میلیون درآمد دارد

آموزش کسب درآمد از تلگرام

نکات جالب :

تولید ۸۱ درصد اطلاعات تلگرام توسط ایرانی ها انجام میگیرد

کانال های بالای ۱۰۰k درآمد های بسیار بالایی دارند

مدیر کانال گیزمیز ماهیانه ۳۰ میلیون تومان تنها از طریق سفارش گیری تبلیغ در کانال تلگرام درآمد دارد.

یک فروشگاه لباس از طریق تلگرام در هر هفته بالای ۳ میلیون درآمد دارد

آیا دوست دارید تا از طریق این شبکه اجتماعی که روزانه ساعات زیادی را به تفریح و وقت گذرانی در آن مشغول صرف وقت هستید، به درآمد میلیونی دست پیدا کنید؟

چرا کسب درآمد از تلگرام؟

همانطور که تیتر خبرها را مشاهده کردید، هم اکنون حداقل ۳۰ میلیون! ایرانی در حال استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام هستند و هیچ اپلیکیشن اجتماعی نیز تاکنون نتوانسته در ایران به اندازه تلگرام موفقیت باشد.

خبر خوش این که تلگرام بهترین و قویترین پیام رسانی است که با آن می توانید به مقدار نامحدود کسب درآمد کنید.

تصور کنید که از شانس خوب شما، پیام رسانی که قدرت کسب درآمد بسیاری دارد، در ایران تا این اندازه فراگیر شده است و شما هنوز هیچ درآمدی از آن نداشته اید!

چگونه در این راه موفق شویم ؟

چرا افراد موفق از همون تلگرامی که من هم توش فعالیت دارم میتونن پول های فرآوانی در روز در بیارن، ولی من هنوز سرگردانم؟

سوال خوبی است…

ما کاملا شرایط شما را درک می کنیم؛ چون افراد تیم ما تا همین چند سال پیش (که امروز از بزرگترین فعالین تلگرامی هستند) دقیقا در جایگاه شما قرار داشتندما بی نهایت مشتاق بودیم که راه های مختلف کسب درآمد و مخصوصا کسب درآمد از تلگرام را کشف کرده و در این کار موفق شویم.

خیلی تحقیق کردیم. به هر میزان که فکر کنید، ایده پردازی و آزمون و خطا داشته ایم و به هر سایتی که فکرش را بکنید سر زدیم. اگر واقعیت را بخواهید آنقدر پول صرف آموزش و رفتن راه های اشتباه کرده ایم که از حد شمارش خارج است.

ماه ها طول کشید تا جواب سوالات خود را پیدا کنیم و موفق به کسب درآمد شویم. اما در پایان، ما توانستیم که هم خودمان و هم افراد بسیار زیادی را کاملا از شرایط صفر، به سرعت به درآمدهای عالی رسانده و موفق گردانیم.

و اما خبر خوب برای شما دوست عزیز

چه مدت زمان طول می کشد تا به درآمد برسم؟

شما می توانید راه چند ساله ما را
۶ ماهه طی کنید!

تیم مجرب ما با تجربه ی ۵ ساله در زمینه کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی، برای اولین بار در ایران کنار شماست تا تجربیات خود را به شما انتقال دهد تا بتوانید کسب درآمد خودتان را در تلگرام شروع کنید.

کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.

همین حالا هم وقت زیادی را از دست داده اید و هنوز هم در حال از دست دادن زمان هستید. اگر از آمار افراد و جوان های بسیاری که ظرف کمتر از ۶ ماه، زندگی خود را با تلگرام بستند، با خبر شوید، حتماً متعجب خواهید شد! و از خودتان بپرسید…

محتویات پکیج

 “پکیج کسب درآمد از تلگرام” کامل ترین بسته ی کسب و کار تلگرامی در سراسر وب می باشد. به این دلیل که در این دوره تمامی آموزش ها، به صورت کامل بوده و  شما می توانید در لحظه دریافت این بسته که به صورت آنی برای شما نمایش داده شده و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می شود ، کسب درآمد خود را آغاز نمایید. با دارا بودن این بسته ، شما به هیچ بسته ی دیگری نیاز نخواهید داشت و تمامی آموزش های مورد نظر در دسترس شما خواهد بود .

print
IRT 399,000
This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02136124922