روانشناسی ثروت کتاب ۱۷ باور ثروت ساز

روانشناسی ثروت

 

روانشناسی ثروت کتاب ۱۷ باور ثروت ساز

کتاب” ۱۷ باور ثروت ساز” را تی هارواکر نوشته است. موضوع این کتاب موفقیت در کسب و کار، پول، جنبه های روانشناسی ثروت و سرمایه داران است.اولین قدم برای هر تغییری آگاهی است. و برای اینکه بتوانیم مانند ثروتمندان بیندیشیم باید از افکار آنان آگاهی داشته باشیم.

روانشناسی ثروت

از نظر نویسنده ۱۷ ویژگی برجسته ثروتمندان را از طبقه متوسط و فقیر جدا می کند. این کتاب شامل ۱۷ بخش تحت عنوان هفده فایل ارائه شده:

روانشناسی ثروت

فایل شماره یک: در روانشناسی ثروت ثروتمندان باور دارند ” من زندگی خود را می سازم” فقرا باور دارند” زندگی راه من را مشخص می کند”. قربانیان یعنی کسانی که فقیر و شکست خورده اند سه نشانی بازدارنده دارند.اول اینکه همواره دیگران را مقصر می دانند.

دوم اینکه همیشه اشتباهاتشان را توجیه می کنند و سوم این که همیشه شکایت می کنند. ثروت در شرایط و جاهایی که کاربرد دارد بسیار مهم و کارآور است و در شرایطی که کاربرد ندارد مهم نیست، شما وقتی در حال شکایت کردن هستید تبدیل به آهنربای بزرگ جذب مشکلات می شوید ، روانشناسی ثروت به صورت مستقیم به اصلاح این باورها می پردازد.

 لطفاً ارزش این کتاب و زحمات ما را درک کنید!

ما برای تولید این کتاب زحمات بسیار زیادی کشیده‌ایم. سال‌ها زمان برده است تا آنچه در این کتاب آمده را یاد بگیریم. ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی لازم بوده است تا بتوانیم کتابی با این سطح کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. در مقابل، تنها یک خواسته‌ از شما داریم: اگر قصد مطالعه این کتاب و یادگیری نکاتش را دارید، حتماً نسخه اصلی آن را تهیه کنید.

IRT 100,000

پیشنهاد به خواندن مطالب زیر در  موضوع ثروت می کنیم

ثروت چیست؟

چگونه ثروتمند شویم؟

روانشناسی ثروت چیست

من می تونم شما را ثروتمند کنم

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

باور نادرست در مورد ثروت

تولید ثروت

print
IRT 100,000
This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02136124922